Ведуча свята (тамада)


Проведемо Ваше свято у популярному форматі – співаюча ведуча.

Запропонуємо Вам цікавий сценарій, українською чи російською мовами, з дотриманням усіх Закарпатських традицій, музичним оформленням конкурсів та фоновою музикою, обговоримо з Вами усі деталі.

До програми обов'язково увійдуть веселі, не вульгарні конкурси для гостей, жива музика та найсучасніші спецефекти.

Ольга – професійна співачка, солістка Закарпатського академічного хору, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. На рахунку нашої ведучої кілька сотень проведених весіль, корпоративів, ювілеїв, випускних вечорів, презентацій, днів народжень, досвід роботи ведучої на фестивалях та концертах. На професійній сцені, як співачка та як ведуча працює вже 15 років, із задоволенням допоможе створити святкову атмосферу, зарядить оптимізмом! Подарує щире тепло та позитивні емоції, а професійний та бездоганний вокал налаштує на романтичний лад усіх гостей.

З перших хвилин зустрічі та отримання інформації розпочинаємо підготовку до урочистостей. Обговоримо на зустрічі сценарій програми. Відповідаємо на дзвінки та повідомлення. Обговорюємо та пишемо програму індивідуально для кожного клієнта.

Авторські церемонії. Тільки цікаві та оригінальні сценарії. Веселі конкурси. Надзвичайна уважність до вашого свята. Надамо допомогу у будь-яких організаційних питаннях. Допоможемо зібрати команду професіоналів на вашу урочистість. Фото та відео оператори. Артисти різних жанрів. Фаєр-шоу. Піротехніка. Холодний дим та конфетті. Запропонуй професійного балетмейстера для постановки першого танцю. Все, що тільки побажає душа)

До програми обов'язково увійдуть веселі, не вульгарні конкурси для гостей, жива музика та найсучасніші спецефекти. Ми зробимо ваше свято яскравим та незабутнім!
Організуємо виїзну церемонію одруження.


tandem.uz.ua
Тел: (095) 401 47 40      e-mail: show.tandem@gmail.com